23-річна медсестра з Італії показала обличчя після багатогодинної роботи в масці і надихнула мережу

Дівчина зізналася, що дуже втомилася фізично і психологічно.

23-річна медсестра Алессія Бонарі з лікарні Мілана, яка постійно перебуває з зараженими коронавірусом COVID-19 пацієнтами, захопила мережу потужним постом, передають Патріоти України.

На сторінці в Instagram вона показала своє обличчя з синцями після багатогодинної роботи в захисній медичній масці і звернулася до фоловерів із проханням цінувати працю медиків.

Дівчина зізналася, що дуже втомилася фізично і психологічно. Вона боїться повертатися в лікарню, але, як і її колеги, пишається роботою, любить її і буде продовжувати доглядати за своїми пацієнтами. "Я боюся, тому що маска може погано прилягати до обличчя, або я випадково доторкнуся до себе брудними рукавичками. Чи лінзи щось пропустять в очі... Я фізично втомилася, тому що захисні засоби погані, в халаті я потію, а, одягнувшись, не можу ходити в туалет або пити протягом шести годин (щоб уникнути поширення коронавірусу. – ред.)", – написала Алессія.

Вона також закликала людей бути обережними, залишатися вдома і, таким чином, піклуватися про оточуючих, про тих, хто може постраждати від смертельно небезпечного вірусу. "Ми, молоді люди, не застраховані від коронавірусц, ми теж можемо захворіти. Але я не можу дозволити собі розкіш повернутися на карантин, я повинна йти на роботу і робити свою справу. Ви робіть свою, я прошу вас, будь ласка!" – зазначила дівчина.

З моменту публікації поста його лайкнули майже 900 000 користувачів Instagram. Десятки тисяч людей залишили захоплені коментарі і подякували лікарям за їхню роботу.

Інші публікації автора

Археологів налякало давнє поховання, знайдене у Польщі (фото)

четвер, 16 липень 2020, 5:45

У Польщі виявили братську могилу солдатів Третього рейху, які загинули в 1945 році в ході атаки армії СРСР на місцевий аеродром. Їх скелети були покладені поруч в ямі з кількома предметами, включаючи сталевий інструмент з символом Люфтваффе (нацистсько...

Хіти тижня. "Нова українська крилата ракета спричинила галас у Росії", - Гай

четвер, 16 липень 2020, 4:00

Україна посилює свої позиції на морі. Протикорабельна крилата ракета Р-360 "Нептун", яку розробляють в Україні, цілком спроможна захистити берегові кордони у випадку російської агресії на Чорному морі або з боку анексованого Криму і вже викликала чимал...