"30 міст з 1 лютого може залишитися без тепла", - "Нафтогаз"

Ключова проблема - це борги за газ.

24 січня в "Нафтогазі" анонсували відключення 30 міст України від опалення в разі відмови від погашення заборгованостей. Як говориться в заяві прес-служби компанії, заборгованість по газу є у 37 виробників тепла в 30 містах України, зокрема в таких великих, як Дніпро, Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, передають Патріоти України.

Відзначається, що неналежні розрахунки за паливо викликали подібну проблему.

Як повідомляється, "Нафтогаз" письмово повідомив ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків, щоб уникнути припинення газопостачання в опалювальний період.

Відзначається, що сума загального боргу становить 454,4 млн гривень. Гроші повинні бути відправлені до 25 січня, в іншому випадку почнеться відключення.

Найбільше боржників у Одеській області. "Нафтогаз" запевнив, що без повної оплати не стане прокачувати газ безкоштовно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. А як у них? 10 деталей німецького побуту, які викликають у нас подив (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 17:00

Одна справа - приїхати в Німеччину на відпочинок і підмітити пару-трійку особливостей. І зовсім інша - пожити в країні і дізнатися, чим відрізняється вона від інших держав в побутових дрібницях, які недоступні простому туристу. Люди, що переїхали до Ні...

З архіву ПУ. "Мені пох*й!": Український музикант навіть не знає, що на Донбасі триває війна (відео)

неділя, 5 грудень 2021, 15:00

Бардаш родом з Алчевська. Але там він вже давно не живе. І, за його словами, не збирається туди повертатися тому, що не сумує за рідним краєм. Український продюсер і музикант Юрій Бардаш, який виступає під ім'ям YOURA, не знав, що на Донбасі досі трива...