"30 міст з 1 лютого може залишитися без тепла", - "Нафтогаз"

Ключова проблема - це борги за газ.

24 січня в "Нафтогазі" анонсували відключення 30 міст України від опалення в разі відмови від погашення заборгованостей. Як говориться в заяві прес-служби компанії, заборгованість по газу є у 37 виробників тепла в 30 містах України, зокрема в таких великих, як Дніпро, Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, передають Патріоти України.

Відзначається, що неналежні розрахунки за паливо викликали подібну проблему.

Як повідомляється, "Нафтогаз" письмово повідомив ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків, щоб уникнути припинення газопостачання в опалювальний період.

Відзначається, що сума загального боргу становить 454,4 млн гривень. Гроші повинні бути відправлені до 25 січня, в іншому випадку почнеться відключення.

Найбільше боржників у Одеській області. "Нафтогаз" запевнив, що без повної оплати не стане прокачувати газ безкоштовно.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...