Журналісти зазначають, що з 2011 по 2012 рік він приходив в будинки до жінок від 75 до 90 років на Поволжі та Уралі під виглядом соцпрацівника або комунальника, потім вбивав їх і розсипав по підлозі засоби для чищення, щоб собаки не взяли його слід, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
Він одного разу потрапив на камеру в під'їзді і тепер поліцейські знають, як він виглядає, але при цьому не можуть знайти ні його слідів, ні навіть встановити особу. Відзначається, що він вкрай рідко забирає з будинків жертв гроші або цінні речі.
Окремі слідчі вказують, що орудував він також в Татарстані, Башкирії, Удмуртії і ще низці регіонів РФ. На думку СК РФ, у 2012 році вбивства раптово припинилися.
"Можна з упевненістю говорити, що вбивця більше ніде в Росії не засвітився. По-перше, його профіль ДНК одним з перших був внесений в банк даних, по-друге, контроль за Modus operandi, в тому числі і автоматичний, не виявив збігів. Розбіжність генетичного профілю може бути пояснена або смертю маніяка, або тим, що він був засуджений ще в той період, поки у заарештованих в обов'язковому порядку не брали зразки ДНК", - зауважив співробітник СК.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...