Щоб бажання збулося, слід підготуватися. Як? - передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.
Половина успіху полягає в правильному формулюванні бажання. Для того, щоб все вийшло:
Пробуйте щастя, дотримуючись цих порад і результат здивує вас. Далі про способи загадувати бажання.
Класичний спосіб загадати бажання на Новий рік - випити келих шампанського з спаленим в ньому папірцем.
Як це зробити? Поки б'є годинник, напишіть заздалегідь продумане бажання на клаптику паперу, підпаліть його, і коли папір стане попелом, пересипте в келих з шампанським (вином, соком ...) Випийте все до останнього ковтка, поки не пролунав останній удар годин. Якщо вийде, бажання гарантовано збудеться.
Головна умова, гілка повинна бути з живою ялинки, що стоїть у вашому будинку. У новорічну ніч подбайте найкрасивішу гілочку на дереві, зріжте її, прошепоти над нею бажання і поставте в воду.
Забудьте про гілку на 3 дні, а по закінченні цього терміну подивіться чи багато голок з неї осипалося. Перерахуйте, чим менше голок, тим швидше здійсниться загадане. Якщо кількість голок непарна, і їх багато, бажання збудеться нескоро.
За кілька днів до Нового року, купіть гарну кулю на ялинку. Вибирайте іграшку інтуїтивно, ту на яку першою погляд впаде.
Напишіть ваше бажання на папірці, згорніть його трубочкою і засуньте всередину іграшки. Кулю повісьте на ялинку і кожен день, до настання свята, беріть її в руки і протягом декількох хвилин уявляйте загаданий вами об'єкт.
Коли Новий рік пройде, приберіть куля подалі і чекайте виконання бажання.
Мандарини міцно асоціюються у нас з Новим роком. Вважається, що помаранчеві плоди з заморських країн можуть виконувати бажання.
Щоб бажання збулося потрібно з'їсти мандарин з кісточкою. Якщо кісточки немає, значить, бажання не збудеться.
Буває так, що бажань багато і всі вони важливі. Щоб не упустити нічого, напишіть кожне бажання на окремому папірці, скрутіть його і покладіть під подушку. У перший ранок після Нового року засуньте руку під подушку і витягніть першу-ліпшу. Написане на листку збудеться найближчим часом.
І не розповідайте нікому, що загадали! Веселого нового року!
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...