5-річна американка започаткувала власний бізнес і збирає кошти на ... зміну імені (відео)

Дівчинку в школі всі давно називають Шарлоттою, а коли вона чує своє офіційне ім'я, починає ображатися.

Американка Брі у 2016 році народила дівчинку, яку назвала Чарлі. Проте коли доньці виповнилося 5 років, вона захотіла змінити своє ім'я, передають Патріоти України з посиланням на Mirror.

Дівчинка вирішила, що всі повинні її кликати Шарлоттою. Схвалення батьків на таке рішення вона не отримала, то вирішила самостійно все вирішувати.

"Мою маленьку леді звуть Чарлі, Чарлі Пейдж. Мені подобається її ім'я. Проте в 5 років вона написала мені переконливого листа про те, чому ми повинні змінити її ім'я на Шарлотту", – повідомила мама Брі.

Крім цього, донька провела дослідження і з'ясувала: для того, щоб змінити ім'я, потрібно звернутися до суду, заплатити мито в розмірі 200 доларів та заручитися письмовою згодою батьків.

Щоб отримати таку суму, дівчинка розпочала свій стартап. Вона робила вдома власні браслети, а потім продавала їх в школі іншим дітям. За словами Брі, донька заробила вже 150 доларів, які відкладає для досягнення своєї мети.

Також мама дізналася, що Чарлі в школі всі давно називають Шарлоттою. Дівчинка переконала однокласників і вчителів, що її звуть саме так, а коли чує своє офіційне ім'я, починає ображатися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...