60 тисяв бійців і ядерна зброя - не межа: Названа кількість російських військових в Криму

Загальна чисельність угруповань збройних сил Росії в окупованому Криму становить близько 60 тис. чоловік.

Фото: joinfo.ua

Про це заявили експерти фонду "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко, Юрій Смілянський, Тетяна Гучакова і Ольга Корбут, повідомляють Патріоти України.

При цьому наголошується, що в перспективі чисельність російських військовослужбовців на півострові може вирости до 100-120 тисяч.

У той же час, на думку фахівців, на радикальну зміну військово-стратегічного балансу в регіоні вплинула не тільки чисельність військовослужбовців, скільки ударний ракетний потенціал і засоби його доставки, сконцентровані на території Криму за період його окупації.

"Фактично в центрі Чорного моря - на Кримському півострові - РФ створила і продовжує швидко нарощувати так звану Зону заборони доступу - A2AD, A2 / AD (англ. Anti-access and area denial zone), тобто захищену сферу, в яку війська супротивника не можуть потрапити без ризику понести неприйнятної шкоди", - йдеться в публікації.

За словами експертів, "захищена сфера" з центром в Криму утворена різними типами сучасних оперативно-тактичних ракетних комплексів сухопутного і морського базування.

Автори відзначають, що ракети комплексів "Іскандер", "Калібр" і "Бастіон" можуть нести ядерну бойову частину.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...