Серед інфікованих – 30 лікарів, 27 медичних сестер і 10 санітарок. Четверо медиків уже одужали і повернулися до роботи.
"На стаціонарному лікуванні перебувають 17 лікарів, медсестер і санітарок, вони в середньому стані. Значна частина медичних працівників – на амбулаторному лікуванні, вони мають захворювання в легкому перебігу", – розповіла директорка з лікувальної роботи лікарні швидкої допомоги Леся Кобецька.
Через епідемію в лікарні ввели вахтовий графік роботи – персонал змінюється що два тижні: половина медиків працює, інша – на самоізоляції.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...