72-річний француз перетнув Атлантику у фанерній діжці

Подорож тривала 122 дні і 9 годин.

Французький мандрівник 72-річний Жан-Жака Савен перетнув Атлантичний океан у бочці. Його подорож тривала 122 дні і 9 годин. Завершилася ввечері 27 квітня, коли він опинився в акваторії Карибського моря, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Подорож завершено. Дякую всім!" – зазначив Савен.

Мандрівник заявив, що збирається знайти порт, де зможе вийти на берег. Поки він дрейфує за течією в бік Флориди.

Плавання в бочці океаном француз пояснив бажанням довести, що "є ще порох у порохівницях". Вона має 3 м. в довжину і 2 м. у діаметрі. Зроблена з фанери, важить 450 кг. Двигуна в боці немає. Пливе за допомогою сили вітру та океанських течій.

Жан-Жак Савен відправився у подорож торік 26 грудня. Він – колишній десантник, служив в Африці. Він також працював приватним пілотом і доглядачем національного парку. В майбутньому він планує самостійно переплисти протоку Ла-Манш.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...