9 жовтня - Іоанна Богослова: Традиції, прикмети і заборони свята

​Він був апостолом і автором Євангелія від Іоанна, Книги Одкровення і трьох послань Нового Завіту.

Іоанн Богослов був одним з улюблених і відданих учнів Ісуса Христа і прожив він довше за всіх. Апостол і Євангеліст Іоанн Богослов є покровителем авторів, редакторів, видавців і всіх, хто причетний до книг, передають Патріоти України.

Смерть Іоанна Богослова була дуже загадковою, саме 21 травня він зібрав своїх учнів і наказав їм закопати себе живцем в могилі, учні не посміли ослухатися, але коли через кілька днів повернулися на це місце, нікого в могилі не виявили. Щороку, 21 травня з могили Іоанна Богослова виступає тонкий прах, який здатний зцілювати від найстрашніших недуг.

Це свято не відноситься до двунастих великих свят, але православні християни дуже шанують цього апостола і приходять до нього за допомогою і зціленням. Відомо, що за життя Іоанн Богослов прославився чудесами, він зціляв людей.

  • Що потрібно зробити в цей день

Сходіть на службу до церкви і помоліться апостолу, попросіть у нього захисту і заступництва. Якщо не виходить піти до церкви, помоліться перед іконою Іоанна Богослова вдома, якщо молитва буде щирою, вона все одно буде почута.

Православні християни вірять, що молитва Іоанна Богослова може врятувати від отруєння, адже коли його хотів отруїти римський імператор, на апостола отрута не подіяла і він залишився цілий і неушкоджений.

У день пам'яті Іоанна Богослова ви повинні бути щирі і милосердні, обов'язково допоможіть ближньому і тим, хто цього потребує, тільки від щирого серця і з чистими помислами.

Якщо провести цей день правильно і помолитися апостолу, то можна знайти не тільки його заступництво і захист, а й самого Господа. Тільки все має йти від чистого серця.

  • Що не можна робити в цей день

У цей день заборонено вживати спиртні напої, злитися, гніватися і лихословити, важливо провести це свято в гармонії з собою і оточуючими людьми.

У цей день категорично не можна гадати і здійснювати будь-які інші ритуали.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...