"А я пливу у човні...": Екснардепка і соратниця Пашинського відправилась у "лігво Портнова" (відео)

Вона стверджує, що це - острів, розташований за ще одним островом, і з суші туди можна потрапити тільки мостами, які зараз охороняють.

Тетяна Чорновол

Колишня депутатка Верховної Ради Тетяна Чорновол провела прямий ефір у Фейсбуці з маєтку в районі Конча-Заспи, яке вона називає "лігвом Портнова". Відповідне відео викладене на сторінці екснардепки, передають Патріоти України.

На цих кадрах видно, як Тетяна Чорновол в човні відправляється в місце, яке вона називає "лігвом Портнова". Вона стверджує, що це - острів, розташований за ще одним островом, і з суші туди можна потрапити тільки мостами, які зараз охороняють.

Кому належить маєток, Чорновол не знає. Виявлений біля берега великий будинок закритий, вдалині видніються інші споруди.

Чорновол висадилася на берег, але через якийсь час була змушена повернутися в човен, рятуючись від охоронців з собаками.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...