"А я пливу у човні...": Екснардепка і соратниця Пашинського відправилась у "лігво Портнова" (відео)

Вона стверджує, що це - острів, розташований за ще одним островом, і з суші туди можна потрапити тільки мостами, які зараз охороняють.

Тетяна Чорновол

Колишня депутатка Верховної Ради Тетяна Чорновол провела прямий ефір у Фейсбуці з маєтку в районі Конча-Заспи, яке вона називає "лігвом Портнова". Відповідне відео викладене на сторінці екснардепки, передають Патріоти України.

На цих кадрах видно, як Тетяна Чорновол в човні відправляється в місце, яке вона називає "лігвом Портнова". Вона стверджує, що це - острів, розташований за ще одним островом, і з суші туди можна потрапити тільки мостами, які зараз охороняють.

Кому належить маєток, Чорновол не знає. Виявлений біля берега великий будинок закритий, вдалині видніються інші споруди.

Чорновол висадилася на берег, але через якийсь час була змушена повернутися в човен, рятуючись від охоронців з собаками.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як це пояснити?: "Зростання захворюваності на COVID-19 спостерігається скрізь, окрім самого Китаю", - Ілларіонов

п’ятниця, 4 грудень 2020, 0:35

Якби в Китаї винайшли або використовували ефективну вакцину проти коронавірусу, цього неможливо було б зберегти в таємниці. Ексрадник президента РФ Володимира Путіна, старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов зазначи...

Народившись у розпал "іспанки", 102-річна американка двічі перехворіла коронавірусом

п’ятниця, 4 грудень 2020, 0:06

Крім двічі перенесеного коронавірусу, жінка зуміла здолати онкологію і сепсис. Мешканка Нью-Йорка Анджеліна Фрідман двічі захворіла на коронавірус і обидва рази успішно вилікувалася. Жінці виповнилося 102 роки, передають Патріоти України з посиланням н...