Хоча ситуація з коронавірусом не легша, ніж в Україні: Економіка Польщі в першому кварталі 2020 року зросла

Попередній прогноз по ВВП країни-сусідки...

Економіка Польщі в першому кварталі 2020 року зростала зі швидкістю 2 відсотка, повідомляє «Польське радіо» з посиланням на Центральне статистичне управління країни, передають Патріоти України.

Ці дані дещо кращі, ніж опубліковані ЦСУ в середині травня - тоді прогнозувалося зростання на 1,9 відсотка.
Менеджер по інвестиційним зв'язкам фірми AXA Лукаш Бугай зазначив, що в першому кварталі вже було помітно помітне уповільнення динаміки зростання ВВП. Лукаш Бугай додав, що результат першого кварталу є попереднім прогнозом того, що ми побачимо в поточному, тобто в другому кварталі. На думку експерта, на даний момент складно оцінити, наскільки знизиться ВВП у другому кварталі.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Відома російська телеведуча розповіла про домагання Саакашвілі (відео)

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:10

Дійшло до бійки, зазначила ведуча. "У мене є класична історія, коли мене спробував домагатися Саакашвілі. Вже як би в зрілому віці. Там дійшло до бійки. Ви знаєте, я не знаю, може це я, і це мій характер, і мій темперамент. Я сказала: "Постав мене на м...

Українські конструктори розробляють ударний БПЛА

четвер, 2 липень 2020, 23:22

Можливий термін для здійснення розробки та всіх етапів випробувань БПЛА - півтора року. Конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє ударний БПЛА під назвою «Сокіл-200», передають Патріоти України з посиланням на Український мілітарний портал. Зазначається, що...