А за декларацією "ні кола, ні двора": Тимошенко витратила шалені гроші на американських лобістів

Під час візиту до США лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко зупинилася в “Інтерконтиненталь Віллард”, одному з фешенебельних готелів поряд з урядовим кварталом, де номер коштує більше 200 тисяч гривень за ніч.

За вісім років лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко витратила на американських лобістів майже 3 мільйони доларів, повідомив завідувач відділом Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента України Володимир Горковенко, передають Патріоти України.

Коментуючи візит Тимошенко до США, Горковенко припустив, що навряд чи вона поїхала до Вашингтона заради Селфі з Куртом Волкером. Горковенко заявив, що гроші лобістам заплачені чималі. Скільки саме, побачимо з їхніх звітів. Наприклад, минулорічна відома зустріч з Дональдом Трампом обійшлася Юлії Тимошенко в 141 тисячу доларів, повідомив він.

У цілому, за останні кілька років Юлія Тимошенко через офшорні компанії витратила неймовірну суму грошей тільки на американських лобістів, заявив він, наводячи такі дані: Wiley Rein LLP в 2011-2014 роках отримала 1 мільйон 50 тисяч доларів США, в 2014-2016 роках 990 тисяч доларів США, а у 2016-2017 роках 400 тисяч доларів США. В цілому 2 мільйони 440 тисяч американських доларів. MKW Group в 2015-2016 роках за свої лобістські послуги отримала 270 тисяч доларів США, а в 2016-2017 рр 160 тисяч доларів США. В цілому 430 тисяч.

Отже, за 8 років на піар Юлії Тимошенко витрачено 2 мільйони 870 тисяч вічнозелених. Більшість цієї суми припадає на період з 2014 року. За останні чотири роки ці дві компанії налобіювали Юлію Тимошенко на 1 мільйон 820 тисяч доларів, зазначив Горковенко.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...