Агенти Москви проявили себе: ОБСЄ замінила слова делегатів про "розв’язану Росією війну" в Україні

Депутати Європейського парламенту звинувачують БДІПЛ ОБСЄ в цензурі.

Про це йдеться в листі депутатів Європарламенту, що опинився в розпорядженні журналістів, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Звернення підписали британська євродепутат Лінда Макаван і голова комітету Європарламенту з міжнародних справ Девід Макалістер.

Голова делегації від Європарламенту Даріуш Росаті надав текст, в якому згадувалася “розв’язана Росією війна проти України”, але БДІПЛ ОБСЄ попросив замінити це формулювання фразою “конфлікт на сході”. А коли делегати від Європарламенту відмовилися, все одно включили у фінальний прес-реліз фразу про конфлікт замість слів про розв’язану РФ війну.

За словами євродепутатів, даний випадок є "безпрецедентним і неприпустимим".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стартап Sirocco Energy: Вітрогенератор, що забезпечує електрикою два приватних будинки, створили в Києві

неділя, 20 жовтень 2019, 23:12

Винахідники вже отримали зі США замовлення на покупку установок. "Традиційні вітряки, якими по всьому світу оснащують вітрові електростанції, дуже складно встановлювати біля житлових будинків. Головна з причин в тому, що коли лопаті цих установок оберт...

Хіти тижня. В Україні викрили аферу з широко розрекламованим утеплювачем фасадів

неділя, 20 жовтень 2019, 23:05

Цей засіб ізоляції активно використовується вже 13 років. При цьому утеплюють їм навіть школи.​. Коефіцієнт теплопровідності популярного утеплювача виявився завищений в 22 рази. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав інженер Дмитро Макогон, передаю...