Агресивна недонадімперія "нервно курит": Американські бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Сибіру

Крім того, під можливим ударом знаходиться весь Північний морський шлях. Для Росії це стратегічна артерія, що забезпечує життєздатність цілих регіонів країни, значну частину економіки і промислових гігантів від "Норнікеля" до "Газпрому".

Американські стратегічні бомбардувальники B-52Н під прикриттям норвезьких F-35 і F-16 здійснили політ над Арктикою біля кордону з Росією. З огляду на дальність пуску крилатих ракет AGM-158B JASSM-ER в 980 км і AGM-86C CALCM в більш ніж 1200 км, цього достатньо для атаки на основні стратегічні об'єкти Росії в Арктиці і частині Сибіру, передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

В першу чергу мова йде про арктичні бази РФ, на створення яких Кремль направив значні кошти, а пуск цих крилатих ракет можливий навіть без входу в зону дії новітнього російського ЗРК С-400. Дальність виявлення цієї системи вказана 600 км, а знищення цілей - 400 км.

Крім того, уточнює видання, під можливим ударом знаходиться весь Північний морський шлях. Для Росії це стратегічна артерія, що забезпечує життєздатність цілих регіонів країни, значну частину економіки і промислових гігантів від "Норнікеля" до "Газпрому".

"Арктика є стратегічним регіоном зі зростаючим геополітичним і глобальним значенням, і ці місії бомбардувальних груп демонструють нашу прихильність до наших партнерів і союзників і нашу здатність разом стримувати і захищати в складніших умовах", - заявив Джефрі Харрігян, командувач повітряними силами США в Європі і Африці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...