Агресивна недонадімперія "нервно курит": Американські бомбардувальники відпрацювали ракетний удар по Сибіру

Крім того, під можливим ударом знаходиться весь Північний морський шлях. Для Росії це стратегічна артерія, що забезпечує життєздатність цілих регіонів країни, значну частину економіки і промислових гігантів від "Норнікеля" до "Газпрому".

Американські стратегічні бомбардувальники B-52Н під прикриттям норвезьких F-35 і F-16 здійснили політ над Арктикою біля кордону з Росією. З огляду на дальність пуску крилатих ракет AGM-158B JASSM-ER в 980 км і AGM-86C CALCM в більш ніж 1200 км, цього достатньо для атаки на основні стратегічні об'єкти Росії в Арктиці і частині Сибіру, передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

В першу чергу мова йде про арктичні бази РФ, на створення яких Кремль направив значні кошти, а пуск цих крилатих ракет можливий навіть без входу в зону дії новітнього російського ЗРК С-400. Дальність виявлення цієї системи вказана 600 км, а знищення цілей - 400 км.

Крім того, уточнює видання, під можливим ударом знаходиться весь Північний морський шлях. Для Росії це стратегічна артерія, що забезпечує життєздатність цілих регіонів країни, значну частину економіки і промислових гігантів від "Норнікеля" до "Газпрому".

"Арктика є стратегічним регіоном зі зростаючим геополітичним і глобальним значенням, і ці місії бомбардувальних груп демонструють нашу прихильність до наших партнерів і союзників і нашу здатність разом стримувати і захищати в складніших умовах", - заявив Джефрі Харрігян, командувач повітряними силами США в Європі і Африці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...