Акторка Студії "Квартал 95" вперше показала обличчя своїх двійнят (фото, відео)

Зірка відверто розповіла про дітей: який між ними зв'язок і чим вони відрізняються одне від одного.

Олена Кравець

Ще у серпні 2016 року зірка народила двійнят Катю та Ваню, але вона не наважувалася показати своїх малюків. Під час інтерв'ю Жені Жигаліній для youtube-каналу "Женін журнал" Олена Кравець вперше публічно показала своїх дітей, передають Патріоти України.

Також під час інтерв'ю зірка зізналася, чим її діти відрізняються між собою. "Вони дуже відрізняються, наче з різних планет — такий собі інь і янь. Наприклад, Катя у нас філософ, такий собі вчений, вона трохи космічна дівчинка. Ваня теж в нас дуже чуттєвий хлопець, але він живчик. Вони добре доповнюють один одного. Чесно кажучи, я собі такими їх і уявляла, коли була вагітна. Вони добре підтримують один одного. Наприклад, якщо Каті погано, Ваня завжди пожаліє і погладить. У них дуже тісний зв'язок на певному тонкому енергетичному рівні", - зізнається акторка.В інтерв’ю зірка відверто розповіла, чи карає своїх дітей. "Ні, ніколи не було. Я намагаюся спілкуватися з ними як з улюбленими людьми. Я не зовсім розумію, чому потрібно вибудовувати з дітьми стосунки з позиції домінування у силу того, що ти вище, старше і більше прожив років. Я зазвичай кажу, що мені дуже не подобається, або мені не приємно, або я не хочу робити те, що ти просиш. Я намагаюся їх максимально зрозуміти", - зізнається Олена.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Держюджет-2020 розкриває свої сюрпризи: Отримати безкоштовну вищу освіту стане ще важче, не кажучи вже про стипендії

субота, 14 грудень 2019, 10:12

В Україні хочуть зменшити фінансування ВНЗ, що позначиться і на стипендіях. У Міністерстві освіти готуються змінити систему фінансування ВНЗ і з наступного року університети отримають лише 80% від фінансування. За решту 20% їм доведеться поборотися – ц...

Безславний кінець "героев Керченской операции": З'явилися фото з місця катастрофи російського ударного вертольота МІ-28

субота, 14 грудень 2019, 9:48

Російський військовий вертоліт МІ-28 розбився 11 грудня в ході виконання навчально-тренувального польоту в небі над Краснодарським краєм. Борт розбився виконуючи навчально-тренувальний політ неподалік від населеного пункту Кореновськ, що в Краснодарськ...