Активісти придбали подарункові сертифікати в СІЗО для Бойка, Медведчука, Рабиновича і Шарія (відео)

На проросійських політиків чекають комфортні, спокійні і зручні слідчі ізолятори Києва.

Активісти придбали для Юрія Бойка, Віктора Медведчука, Вадима Рабиновича та Анатолія Шарія подарункові сертифікати на проживання в платних камерах СІЗО. Про це під час прес-конференції розповів представник Руху ветеранів Антон Колумбет, передають Патріоти України.

«Ми скинулися і, власне, придбали чотири сертифікати, державна установа “Київський слідчий ізолятор”, оплата за послуги наперед, за поліпшені умови перебування в СІЗО. До них прикладається заява на конкретні прізвище, ім’я, по-батькові. Бойко, Медведчук, Рабинович і Шарій, вас чекають комфортні, спокійні, зручні слідчі ізолятори Києва», – сказав Колумбет.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...