Але є одне але..: Науковці запропонували новий спосіб лікування коронавірусу

Деякі фахівці вважають, що методика пов'язана з підвищеним ризиком розвитку раку.

Дослідники з Канади і США стверджують, що вилікувати коронавірус можна буде за допомогою радіотерапії. Про це інформує журнал Radiotherapy and Oncology, передають Патріоти України.

Науковці з відділення медичної фізики Онкологічного центру Джека Аді в Канаді повідомили про здатність низьких доз рентгенівських променів знижувати смертність від пневмонії в середньому приблизно на 20%.

При цьому, наукова група з Інституту раку Університету Еморі, який розташований в США, вже випробувала дану методику на пацієнтах з СOVID-19, отримавши обнадійливі результати.

Для дослідження взяли 20 пацієнтів, 10 з яких піддалися променевої терапії. Ті, хто отримав експериментальне лікування видужували значно швидше: три дня проти 12 днів у контрольній когорти.

Час до виписки зі стаціонару було також скорочено до 12 днів, поки пацієнтів з іншої групи виписували приблизно на 20-й день. Деякі фахівці вважають, що методика не зовсім надійна і потребує ще кількох випробуваннях.

До того ж, радіологи вважають, що в подібному лікуванні присутні серйозні побічні ефекти: променева терапія в низьких дозах може зменшити запалення, проте вона також вбиває B- і T-клітини імунної системи, які є вкрай важливими для боротьби з коронавірусів.

Важливо не забувати, що у більшості хворих COVID-19 спостерігаються легкі або помірні симптоми, а тому одужання відбувається без специфічного лікування.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Страшна помста: На Росії розстріляли в авто і спалили сім'ю з дитиною (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 14:29

Загиблі - москвичі. Дружина - домогосподарка, чоловік працював на м'ясокомбінаті. У пари було двоє дітей. Старший син вже дорослий, молодша 16-річна дівчинка жила разом з ними. Фрагменти тіл сім'ї Рюміних знайшли в їхньому заміському будинку. Вони пере...

На мільйонному хабарі затримали столичного нотаріуса (фото)

субота, 5 грудень 2020, 14:18

Загальна сума мзди в еквіваленті національної валюти - майже 1 млн 200 тис. грн. Нацполіція затримала нотаріуса Київського міського округу на мільйонному хабарі. Гроші нотаріус і посередник вимагали за сприяння в безперешкодній державній реєстрації пра...