Своїми порадами та рекомендаціями з цього приводу жителі білоруської глибинки поділилися в сюжеті, опублікованому на відеохостингу Youtube, передають Патріоти України.
"Поменше спілкуємося з людьми, це однозначно, тому що всі сидять по домівках. Але тут - в селі - всі сидять, тому що всі працюють в своїх городах і щось роблять. Тут ніде, немає часу спілкуватися ... У місто, звичайно, трохи менше виїжджаємо ", - розповіла місцева мешканка.
Для боротьби з вірусом деякі селяни звертаються до "перевірених" засобів для зміцнення імунітету, включаючи часник, горілку і баню. "Баня. Руки милом простим моєму. Так а чого? Ніякої паніки немає, хвилюватися тут нема чого", - додав місцевий житель.
Пандемію коронавірусу тут порівнюють з іншими спалахами відомих захворювань, наприклад, тифу і свинячого грипу, і вважають, що все обійдеться. "Скільки цих було свинячих грипів, ще чогось. Якось вони так не торкалися. Дай Бог. Я в групі ризику, але думаю, переживу це. У всякому разі, сподіваюся", - розмірковував один з тутешніх пенсіонерів.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...