​Американські військові катери, які відправлять охороняти морські кордони, випробували в Одесі

Всі необхідні заходи з підготовки катерів повністю виконані.

В Одесі патрульні катери Військово-Морських сил ЗС України ISLAND Р190 "Слов'янськ" і Р191 "Старобільськ" успішно пройшли перші ходові випробування після тривалого транспортування на борту вантажного судна Ocean Freedom. Про це йдеться в повідомленні прес-центру Командування Військово-Морських сил Збройних сил України, передають Патріоти України.

Випробування перевіряли командувач ВМС ЗС адмірал Ігор Воронченко і перший заступник командувача ВМС ЗС контр-адмірал Олексій Неєжпапа. За словами Воронченка, всі заходи з підготовки та прийому катерів, підготовки екіпажів та виходу в море виконані в повному обсязі. За прикладом підготовки екіпажів катерів типу Island буде готуватися весь корабельний склад для наближення до стандартів НАТО. Після випробувань ВМС займуться озброєнням катерів.

Катери будуть забезпечувати морську безпеку в Чорному і Азовському морях. Завдяки своїй швидкості, маневреності і озброєнню, такі катери здатні виконувати значний спектр завдань, які притаманні класичним надводним кораблям.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...