​Американські військові катери, які відправлять охороняти морські кордони, випробували в Одесі

Всі необхідні заходи з підготовки катерів повністю виконані.

В Одесі патрульні катери Військово-Морських сил ЗС України ISLAND Р190 "Слов'янськ" і Р191 "Старобільськ" успішно пройшли перші ходові випробування після тривалого транспортування на борту вантажного судна Ocean Freedom. Про це йдеться в повідомленні прес-центру Командування Військово-Морських сил Збройних сил України, передають Патріоти України.

Випробування перевіряли командувач ВМС ЗС адмірал Ігор Воронченко і перший заступник командувача ВМС ЗС контр-адмірал Олексій Неєжпапа. За словами Воронченка, всі заходи з підготовки та прийому катерів, підготовки екіпажів та виходу в море виконані в повному обсязі. За прикладом підготовки екіпажів катерів типу Island буде готуватися весь корабельний склад для наближення до стандартів НАТО. Після випробувань ВМС займуться озброєнням катерів.

Катери будуть забезпечувати морську безпеку в Чорному і Азовському морях. Завдяки своїй швидкості, маневреності і озброєнню, такі катери здатні виконувати значний спектр завдань, які притаманні класичним надводним кораблям.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...