Американський Forbes повернув п'ятого президента України до когорти доларових мільярдерів

Раніше українська версія журналу вперше з 2016 року опублікувала рейтинг 100 найбагатших бізнесменів України. Порошенко в списку опинився на третьому місці.

Американський бізнес-журнал Forbes оновив статки експрезидента України Петра Порошенка і повернув його до списку доларових мільярдерів після п’ятирічної відсутності, передають Патріоти України.

У глобальному рейтингу мільярдерів Forbes-2020 Порошенко знаходиться на 1729 місці зі статками у $1,4 млрд. Серед найбагатших українців Forbes вивів експрезидента на друге місце. У 2014 році його статки оцінювалися в $1,3 млрд, 2015 року американський Forbes перестав вважати його мільярдером.

Лідируючу позицію зайняв Рінат Ахметов зі статками в $3 млрд (803 місце в рейтингу). Третій серед українців – Віктор Пінчук, його статки журнал оцінив у $1,4 млрд.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...

Незвичайний, але прибутковий бізнес: Китаєць розлучає багатих чоловіків з коханками і повертає їх дружинам

четвер, 13 травень 2021, 19:09

Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік. 31-річний житель Китаю Сяо Шен обзавівся одним з найбільш незвичайних занять в світі: він розлучає одружених чоловіків з коханками і повертає їх назад до дружин, передають Патріо...