#анажемать: П'яна жінка з дитиною "відзначилася" на популярному курорті (відео)

В стані сильного алкогольного сп'яніння мати пропонувала своїй дитині розстелити покривало прямо на проїжджій частині біля кафе, де вона відпочивала.

У мережі показали відео з горе-матір'ю в Кирилівці. Жінка перебувала в стані сильного алкогольного сп'яніння і пропонувала своїй дитині розстелити покривало прямо на проїжджій частині біля кафе, де вона відпочивала, передають Патріоти України.

"Давай стели тут і, щоб я тебе не бачила", - сказала жінка дитині.

Небайдужі люди зробили їй зауваження та нагадали, що тут проїжджа частина. Після цього жінка взяла дитину і пішла в бік моря. Цікаво, що на пляж вона прихопила з собою келих пива.


Інші публікації автора

53 тисячі! Комунальники шокували українку "космічною" платіжкою

понеділок, 24 лютий 2020, 13:59

Жінці нарахували в 26 разів більше, ніж вона спожила. У Києві мешканка міста отримала платіжку за січень на суму в 53 тисячі гривень. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в Instagram, передають Патріоти України. За перший місяць 2020 року їй н...

У мережу злили фото російських офіцерів, які розв'язали війну на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 13:47

У перші місяці війни на Донбасі у 2014 році до окупації українських міст було залучено три елітні російські військові підрозділи, які на 95% складалися з громадян країни-агресорки. Сформований в Росії навесні 2014 року загін зайшов на територію України...