Антимікробний спрей, що захищає від коронавірусу, розробили в Гонконзі (фото, відео)

За словами вчених, МАР-1 ефективно вбиває до 99,99% бактерій і вірусів.

Вчені з Гонконзького університету науки і технологій (NKUST) розробили антимікробне покриття під назвою МАР-1, яке зможе протягом 90 днів захищати поверхні від мікробів і вірусів, включаючи COVID-19. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Після розпилення утворюється надтонка плівка, захисні властивості якої активізуються при контакті з людською шкірою. Плівка містить дезінфікуючі нанокапсули і термочутливі полімери, які дозволяють нанокапсулам реагувати на тепло людського тіла, знищуючи віруси і бактерії.

За словами вчених, МАР-1 ефективно вбиває до 99,99% бактерій і вірусів.
Антимікробний спрей можна розпорошувати на будь-які поверхні, які часто використовуються людьми - наприклад, на ручки дверей і кнопки ліфтів. Дослідники стверджують, що він не токсичний і безпечний для шкіри і навколишнього середовища. Захисний ефект зберігається до 90 днів.
МАР-1 пройшов клінічні випробування в гонконгській лікарні та будинку для людей похилого віку та був схвалений для офіційного і масового використання. Незабаром спрей з'явиться в магазинах Гонконгу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вибори, вибори..: У Житомирі не вистачає кабінок для голосування (фото)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:48

Їх майструють з ізоленти та поролону. На виборчих дільницях Житомира вибори проводяться попри відсутність кабінок для голосування. На деяких дільницях намагаються зібрати ерзац-кабінки з підручних матеріалів, а подекуди виборці голосують без кабінок, п...

"В усій красі": "Розповніла" українська співачка-зрадниця продемонструвала фігуру

неділя, 25 жовтень 2020, 10:24

Лорак відповіла злостивцям з приводу "подвійного підборіддя" і "зайвих кілограмів".