Апокаліпсис сьогодні: Українське місто потерпає від негоди (фото, відео)

Всю суботу, 5 жовтня, в Херсоні йде дощ. Вулиці повністю затоплені водою.

Як повідомляє "Типовий Херсон", потоп просто всюди. Місто сміливо можна порівняти з італійською Венецією, передають Патріоти України.

"На Кулика величезна пробка, вода вище рівня коліс, машини плавають. Повний аврал і хаос. Від дощу до дощу. Нічого не змінюється, влада не робить ніяких висновків", - пише в соцмережі Світлана Аксьонова.А за словами Катерини Смикало, на вул. Перекопській застрягли кілька тролейбусів: "Чари нашого міста. В дощ нікуди не виїдеш. Варто колона тролейбусів по Перекопської, тому як вода і ніхто нікуди не їде. Всі чекають, поки зійде вода. Так що, хто там що повинен був зробити з міської організації і не зробив, нехай це скоріше відгукнеться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...