Апокаліпсис у Лівані: "Бейрута більше немає", - ліванська журналістка

За словами дівчини, то, що вона побачила, було жахливо.

Ліванська спортивна журналістка AFP Райана Муссаллем, робота якої знаходиться приблизно в п'яти кілометрах від місця вибуху, розповіла про вибух в Бейруті, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами Муссаллем, в момент трагедії вона збиралася покинути офіс. "Спочатку це було схоже на землетрус. Коли ми зрозуміли, що це був вибух, то втратили дар мови. Всi заплакали. Не можу описати словами те, що ми відчували. Бейрута більше немає. У першу чергу ми спробували зв'язатися з рідними, але це було важко зробити, тому що зв'язок був перерваний на території всієї країни. Через декiлька годин мені вдалося вийти з будівлі", – цитує Мусалла Міжнародна асоціація спортивної преси.

За словами дівчини, то, що вона побачила, було жахливо. "Мого міста не було, на дорозі валялося бите скло, все навколо було зруйновано. Мої батьки були в цей час в сільській місцевості в 45 км від Бейрута і відчували поштовхи під землею. Вони відчувалися навіть на Кіпрі", – зазначила Муссаллем.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...