Археологи зробили сенсаційне відкриття про стародавніх людей

Під час розкопок у Греції вчені виявили останки людей, які населяли острів Наксос близько 200 000 років тому. До нині вважалося, що він був заселений лише 9 000 років тому.

Зроблені відкриття ставлять під сумнів теорії пересування людини в Середземноморському регіоні та маршрути, за якими наші предки прийшли з Африки в Європу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Група вчених археологічного проекту Stelida Naxos довели, що територію острова заселяли неандертальці та інші ранні види людини. Попередні дослідження вважали, що першими людьми на Наксосі були вже сучасні люди виду Homo sapiens.

Аргументом на користь цієї теорії було те, що для переміщення людей потрібні були кораблі, які неандертальці нібито не були в силах спорудити.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Воліють білих, а не смаглявих...": Письменниця розкрила нахабні і цинічні плани Німеччини на Україну

вівторок, 12 листопад 2019, 11:00

Війна за українські "трудові резерви" йде на всіх фронтах... Німеччина має потребу в Україні як кваліфікованій білій робочій силі, оскільки населення держави до 2030 року скоротиться на 10 млн осіб. Про це заявив один із високопоставлених німецьких чин...

Будьте здорові! ТОП-5 варіантів смачних і корисних сніданків від тренера "Зважених і щасливих"

вівторок, 12 листопад 2019, 9:17

Сніданок повинен бути обов'язково. І він повинен бути щільним. "Овощи - это витамины и аминокислоты, которые необходимы для качественной работы организма и пищеварения. Не стесняйтесь, кушайте их много. Салат на быструю руку: шпинат (повышает сексуальн...