Армію Єгипту готують до вторгнення до сусідньої країни

Президент ас-Сісі погрожує відправити свої війська до Лівії.

До громадянської війни в Лівії, учасниками якої вже стали Росія і Туреччина, може приєднатися ще й Єгипет. Про це 20 червня, як повідомляє ABC, заявив єгипетський президент Абдель Фаттах ас-Сісі, аргументувавши це тим, що його країна отримала погрози від «терористичних найманців і ополченців», очевидно, маючи на увазі Уряд національної злагоди Файєза Сарраджа, передають Патріоти України.

На цьому тлі, ас-Сісі закликав єгипетських солдатів до повної боєготовності, назвавши їх можливе вторгнення до Лівії легітимним, згідно з міжнародним законодавством. «Будьте готові виконати будь-яку місію тут, всередині наших кордонів або, якщо необхідно, за межами наших кордонів», – звернувся він до військовослужбовців.

Він назвав основною метою військової інтервенції захист 1200-кілометрової західного кордону Єгипту, сприяння досягненню припинення вогню і відновлення стабільності і миру в Лівії. «Давайте зупинимося на нинішній лінії фронту і почнемо переговори, щоб знайти політичне рішення лівійського кризи», – закликав він воюючі сторони.

Водночас ас-Сісі зазначив небажання Єгипту втручатися в хід війни в Лівії і прагнення до політичного врегулювання конфлікту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...