"Арта всіляка х***ить!": У мережі повідомляють про потужний бій біля Торецька

З раннього ранку сьогодні, 21 червня, під Торецьком (Донецька область) розгорівся серйозний бій із застосуванням важкого озброєння.

Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України.

За їхніми даними, бій йде між Торецьком і тимчасово непідконтрольною українському уряду Горлівкою. «З ранку під Торецьком рубилово міцне. Арта всіляка х***ить, вже більше ніж півгодини», - пишуть користувачі.

У зазначеному районі чутні як вихідні залпи, так і звуки попадання снарядів. «Між Горлівкою та Торецьком - прямо п***з. Плюси, мінуси і таке інше», - повідомляють очевидці.
Обстріли настільки важкі, що їх чути навіть у Костянтинівці (Донецька область). «Мені до Костянтинівки і то чутно», - повідомив місцевий житель.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...