Аваков підсумував все, що наразі може повідомити про вбивство Шеремета

Українські правоохоронці оприлюднили лише до десяти відсотків інформації, зібраної під час розслідування вбивства Павла Шеремета. Водночас слідство досі не має відповіді на всі питання щодо підозрюваних осіб і їхні мотивів.

Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков. Чиновник наголосив, що справа ще не розслідувана і не закрита, передають Патріоти України.

"Слідство триває. Ми провели першу фазу, коли затримали підозрюваних. І провели великий брифінг, бо тема ця дуже резонансна і ми хотіли дати максимум інформації. У нас немає відповіді на всі питання, ми не знаємо механізмів взаємодії, не знаємо ролі окремих громадян у справі. Але ми бачимо людей, які ініціювали цей злочин. На брифінгу було 5-10% з усієї інформації, яку можна було оголосити", – сказав він.

За словами міністра, слідство дійсно має переконливі аргументи винуватості затриманих осіб. Водночас наголосив, що Україна – правова держава, у якій кожен може довести у суді свою непричетність.

"Ми вважаємо, що наші аргументи дуже серйозні. Сьогодні назвали, а завтра представимо у суді абсолютно всі експертизи, вітчизняні й ті, які провів експерт з Великобританії", – додав він.

Окрім цього, міністр попросив українців, мовляв, не потрібно думати, що всі військові чи волонтери однакові. Однак, підкреслив, якщо вони дійсно скоїли злочин, то мають відповідати перед законом.

"Суспільство має усвідомити: бойові заслуги та волонтерська діяльність не можуть бути індульгенцією – справа правоохоронної системи розкриття всіх злочинів, не дивлячись на особистості – злочини одних ветеранів чи волонтерів у жодному разі не применшують подвиги чесних людей!" – підсумував Аваков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...