"Багато з них все ще знаходяться в Росії": "НКВС розграбував культурні цінності Польщі", - МЗС

Міністерство опублікувало приклади робіт, які конфіскувала Червона армія під час Другої світової.

СРСР під час Другої світової війни розграбувало цінності польської культури, деякі пам’ятки знаходяться досі в Росії. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Польщі, передають Патріоти України.

«Спеціальні підрозділи НКВС розграбували цінні твори польської культури — багато з них все ще знаходяться в Росії», — йдеться в повідомленні.

Міністерство опублікувало приклади робіт, які конфіскувала Червона армія. Серед них Мадонна Глоговським Лукаса Кранаха-старшого, Дівчинка з голубом Антуана Пена, «Пташиний двір Даніеля Шульца, а також Лісовий пейзаж Яна Брейгеля-старшого.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Своє г*вно соромно показувати": Кремлівські пропаганд*ни видали український винищувач за російський

четвер, 1 жовтень 2020, 6:24

Конфуз викликав активне обговорення в соцмережі і став приводом для жартів. Відповідне фото було опубліковано на сторінці ресурсу в мікроблозі Twitter з заголовком «Русский Су-27 перехопив літаки НАТО над Балтійським морем». При цьому на хвості літака ...

26 років без ядерної зброї: Чи був в України інший шлях і яку ціну платимо

четвер, 1 жовтень 2020, 6:08

Чому в 1994 році наша країна була змушена відмовитися від ядерної зброї, і які наслідки такого рішення. Україна 26 років тому відмовилася від ядерної зброї, потенціал якої тоді був третім у світі. Підписавши Будапештський меморандум, Великобританія, СШ...