"Балістичною ракетою по мирному Казахстану", або Скрепні диво-технології: Російська ракета впала поряд з селом у сусідній країні

Російські військові від коментарів відмовилися.

Журналісти повідомляють, що під час навчань армії РФ на території Казахстану уламок ракети впав за межі встановлених місць, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Після пуску один з уламків ракети раптово змінив траєкторію і впав в Байганінському районі. Завдяки щасливому випадку, жертв і руйнувань зафіксовано не було.
У терміновому порядку до місця НП виїхали співробітники силових структур Казахстану.

Місце падіння уламків оточили, співробітники Міністерства внутрішніх справ приступили до роботи на місці події. Російські військові від коментарів відмовилися.

У той же час казахстанські журналісти повідомили з посиланням на місцевих жителів, що були чутні два гучних удари, схожих на вибух, з проміжком в 30 секунд. З неба при цьому впав "предмет, схожий на палаючий уламок ракети, який після падіння на сніг погас".

У соціальних мережах інформація викликала скандал. "А балістичною ракетою по мирному Казахстану - теж всюдисущі американці? Або Україна? Про це російська пропаганда не хоче висловити свою експертну думку?" - пишуть користувачі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...