"Бандера - герой, Путін - ворог": Кремлівський пропаганд*н скипів через перемогу Зеленського

Топ-пропагандист Кремля Володимир Соловйов закликав не визнавати результати виборів президента України, перемогу на яких здобуває Володимир Зеленський.

Гнівний пост про ситуацію в Україні росіянин залишив на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

"Вибори не треба визнавати. Яку демократію вони відстояли? Чим погляди Зе відрізняються від поглядів По?" – обурився Соловйов.

Російські пропагандистські видання пригадали фразу Зеленського: "Путін – ворог, Бандера – герой", накинувшись на кандидата через це.

Водночас заяву Соловйова розкритикували в мережі. "Не від великого розуму", "А я закликаю не визнавати Соловйова журналістом", "Ї*анутим немає спокою", "Соловйов каламутна особистість. Ну ніяк не перетравлює реальних виборів", – пишуть коментатори.


Інші публікації автора

"Ситуація може вийти з під контролю, або Що не так з Азовом", - ​Асоціація рибалок України

неділя, 23 лютий 2020, 7:10

Вітчизняний рибний промисел на Азовському морі під загрозою. Асоціація рибалок України стурбована напруженою обстановкою на Чорному та Азовському морі. Якщо терміново не почати робити зусилля по нормалізації безпеки рибного морського промислу, ситуація...

20 гривень монополісту на місяць за комуналку: Українець винайшов спосіб, як економити на опаленні (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 6:50

За його словами, дим із реактора йде "довгими каналами на вулицю, і за цей час віддає все своє тепло". За словами винахідника, на додаток до теплового реактора він також використовує сонячні панелі і саморобну установку для створення біогазу. "Виникла ...