Батьки вибухнули від гніву: У шкільних підручниках знайшли приховану рекламу

В підручнику з української мови для 3 класу виявили рекламу популярної марки води та львівської кав'ярні.

В підручнику розміщено логотип "Львівської копальні кави", яку назвали найпопулярнішою кав'ярнею у Львові. Також розворот 1/3 сторінки займає етикетка мінеральної води "Моршинська". Таким чином, на прикладі цих фірм дітей вчать українській мові. Про дану рекламу написав Євген Лобанов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Тільки мені здається, що реклама моршинської у підручнику Української мови 3 класу - це ну ні в які рамки...", - написав Лобанов.

Користувачі мережі були обурені тим, що прихована реклама присутня в підручниках для маленьких дітей. Ось, що пишуть люди:

  • Ненормальні, тоді в старших класах що рекламують?
  • Головне там російський оператор. Взагалі то бізнес покійного Березовського. Кремль добрався і до підручників?
  • Якщо не брати до уваги походження бізнесу, то це нормально, у разі якщо це продакт-плейсмент, і ця компанія приєдналася до створення цього підручника. Це ринкові відносини, єдиний момент, щоб такі стосунки не суперечили морально-етичним принципам.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...