Бацька "жжет"! "Коронавірус мені "підкинули", - Лукашенко

28 липня президент Білорусі заявив, що безсимптомно перехворів COVID-19.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що COVID-19 йому «підкинули». Про це він повідомив в інтерв’ю Дмитру Гордону, передають Патріоти України.

“Питання не в тому, що я заразився. Знаєте, вперше вам скажу, ми схиляємося до того, що все-таки мені його підкинули. І я зараз починаю шукати той момент, де це сталося. Не стану говорити, щоб не образити людей” , – розповів він.

За словами лідера країни, на обстеження він пішов через хворобу членів сім’ї. А там вже лікарі виявили, що президент перехворів коронавірусом. Через день самопочуття Лукашенка погіршився, він звернувся до медиків, які рекомендували лікуватися від COVID-19.

Також президент Білорусі додав, що через кілька днів він повинен був виступати зі зверненням до парламенту. Тому він «викликав міністра» і за 4 дні лікарі його «склепали».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...