"Better red than dead": У Кремлі згадали перший провал Росії в ООН (відео)

Міністр закордонних справ Росії згадав про скандальну ситуацію в ООН, коли постпреда СРСР Олега Трояновського облили фарбою.
Сергій Лавров

Про це Сергій Лавров розповів на сторіччя з дня народження радянського дипломата. Відповідне відео опублікував журналіст кремлівського пулу Дмитро Смірнов, передають Патріоти України.

Міністр процитував "перший мем у колах ООН" – жарт, який Трояновський виголосив на засіданні Генасамблеї ООН у 1980 році в розпал "холодної війни", коли його облили червоною фарбою, що символізує кров.

"Трояновський тоді вимовив фразу, яка згодом стала "мемом" у колах ООН: "Better red than dead" – "Краще бути червоним, ніж мертвим", – сказав він.

Лавров також зазначив, що Трояновський був доволі спритним дипломатом, і його якості "виявлялися як у дрібних, так й у найсерйозніших справах".

Олег Трояновський
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...