Без єдиного розрізу: Львівські медики провели унікальну операцію на серці

​У Львівській лікарні швидкої допомоги лікарі провели унікальну операцію по імплантації серцевого клапана.

Жінці зі Львівської області серцевий протез завели в стегнову артерію, а потім доставили до серця. Це було зроблено через прокол у шкірі. Про цю операцію розповів генеральний директор лікарні Олег Самчук на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Друга особливість операції - відсутність тривалого наркозу. Через вік 80-річній жінці була протипоказана традиційна операція на відкритому серці і з підключенням до апарату штучного кровообігу.

Вартість операції склала мільйон гривень, але медзаклад взяв витрати на себе і своїм коштом замовив протез з-за кордону.

У лікарні пацієнтка потрапила в дуже важкому стані. У неї був відтік в ногах і рідина в легенях. Серце жінки не могло нормально качати кров, і через це серце працювало з потрійним навантаженням. Без цієї операції жінка довго би не прожила.

Через те, що не було розрізу грудної клітки, тривалого наркозу, і апарату штучного кровообігу, вона не вимагає відновлення і реабілітації. Через кілька днів її вже випишуть.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...