Без реклами і "клікбейта": Засновник Wikipedia створив конкурента Facebook і Twitter

Соцмережа була запущена в жовтні, і за місяць число користувачів наблизилося до 50000.

Засновник Wikipedia Джиммі Вейлз запустив конкурента Facebook і Twitter - WT: Social - соціальну мережу без реклами і "клікбейта", повідомляє Financial Times, передають Патріоти України.

Вейлз пояснив, що запозичив бізнес-модель нової соцмережі у Wikipedia. WT: Social буде існувати на пожертви користувачів, що дозволить їй працювати без реклами. На думку Вейлза, ця схема може спрацювати, оскільки нове покоління споживачів готове платити за "вагомий" контент в інтернеті. Про це говорить успіх підписок на Netflix, Spotify і The New York Times, зазначив засновник Wikipedia.

WT: Social була запущена в жовтні, за місяць число користувачів соцмережі наблизилося до 50000. Поки в компанії, яка займається розвитком соцмережі, працюють лише кілька людей. Вейлз додав, що не залучав грошей на запуск проекту і "почав з нуля". "Я хочу самостійно контролювати витрати", - пояснив він.

Користувачі можуть розміщувати в WT: Social посилання на статті та обговорювати їх в стрічці новин в стилі Facebook. Теми варіюються від політики і технологій до важкого металу і бджільництва. Пізніше WT: Social планує додати кнопку, яка дозволить користувачам рекомендувати іншим якісний контент.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...