Без світла 48 мільйонів людей: У Південній Америці дві країни повністю залишились без електроенергії

Масштабні несправності в електромережі призвели до аварійного відключення електроенергії по всій території двох країн Південної Америки – Аргентини та Уругваю.

Збій у системі стався 16 червня о 7 ранку за місцевим часом. Через це частково зупинилась робота громадського транспорту, потягів, дорожньої сигналізації. Крім того, відсутність електропостачання зірвала підготовку та можливо проведення місцевих виборів у кількох провінціях Аргентини, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Влада намагається відновити постачання електроенергії, проте попереджають, що це процес не швидкий і може зайняти кілька годин.

Несправності в електромережі Аргентини та Уругваю зачепили й кілька районів Бразилії та Парагваю. Хоча в Уругваї запевняють, що до відключення електропостачання стосунку не мають і провина начебто лежить на Аргентині. Так, Уругвайська енергетична компанія UTE заявила, що "помилка в мережі Аргентини вплинула на взаємопов'язану систему, залишивши всю територію Уругваю без обслуговування, а також кілька провінцій сусідньої країни".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...

Шантаж України: Експерти розповіли, що стоїть за розморожуванням "Південного потоку"

вівторок, 23 липень 2019, 7:56

Фахівці поділилися міркуваннями про мотиви російського "Газпрому"... 22 липня, в російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що "Газпром" оголосив тендер на проведення інженерних пошуків і повернувся до реалізації проекту "Південний потік", який був зу...