Без світла 48 мільйонів людей: У Південній Америці дві країни повністю залишились без електроенергії

Масштабні несправності в електромережі призвели до аварійного відключення електроенергії по всій території двох країн Південної Америки – Аргентини та Уругваю.

Збій у системі стався 16 червня о 7 ранку за місцевим часом. Через це частково зупинилась робота громадського транспорту, потягів, дорожньої сигналізації. Крім того, відсутність електропостачання зірвала підготовку та можливо проведення місцевих виборів у кількох провінціях Аргентини, передають Патріоти України з посиланням на DW.

Влада намагається відновити постачання електроенергії, проте попереджають, що це процес не швидкий і може зайняти кілька годин.

Несправності в електромережі Аргентини та Уругваю зачепили й кілька районів Бразилії та Парагваю. Хоча в Уругваї запевняють, що до відключення електропостачання стосунку не мають і провина начебто лежить на Аргентині. Так, Уругвайська енергетична компанія UTE заявила, що "помилка в мережі Аргентини вплинула на взаємопов'язану систему, залишивши всю територію Уругваю без обслуговування, а також кілька провінцій сусідньої країни".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Щоб випити і закусити, охолонути і зігрітись: У Нью-Йорку дозволили алкогольне морозиво

понеділок, 10 серпень 2020, 0:30

За законом міцність морозива не повинна перевищувати 5%. Відзначається, що за законом міцність морозива не повинна перевищувати 5%. Також ласощі заборонять вживати особам, молодшим 21 року. Губернатор штату Ендрю Куомо розраховує, що новий закон прости...

У бікіні та на руках у чоловіка: Українська прима-балерина замилувала мережу романтичним відео з відпочинку

понеділок, 10 серпень 2020, 0:05

Ймовірно, ролик був знятий під час їхньої подорожі в Таїланд, яка відбулася незадовго до початку карантину. Ймовірно, ролик був знятий під час їхньої подорожі в Таїланд, яка відбулася незадовго до початку карантину. Цей допис викликав захоплення в армі...