"Без цензури": Бенефіс "вати", або Тріумф проросійських ЗМІ на пресконференції президента України (відео)

Нічого особистого - тільки факти...

У свіжому випуску "Без цензури" журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва аналізує пресконференцію президента Володимира Зеленського та зміни, які відбулися з гарантом від часу останнього масштабного спілкування з пресою, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

Особлива увага - до бенефісу "вати" на цьому дійстві. Стараннями пресслужби і, ймовірно, Юлії Мендель, на захід не потрапили купа журналістів, які могли поставити Зеленського у ще більш незручне становище, ніж те, в якому він періодично опинявся.

Отже, як Володимир Зеленський визнав себе співучасником справи про вбивство Павла Шеремета? Чому президенту так важко триматися в рамках державника і захищати українське? І чому тиск на Банкову усіма засобами - єдиний шанс не розтринькати державу, як це вже відбувалося 100 років тому.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...