Безробіття в Україні: Експерти дали невтішний прогноз

Економісти вважають, що ситуація з безробіттям продовжить погіршуватися.

Рівень безробіття визначається процентним відношенням кількості безробітних до загальної чисельності економічно активного населення в певний період. І за прогнозами економістів, безробітних в Україні до кінця року стане значно більше, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

В НБУ прогнозують рівень безробіття близько 10 відсотків. І це в кращому випадку. Надалі ця цифра може подвоїтися, тому що мова йде про пряме та приховане безробіття.

Пряме - це коли працівника звільняють з вмістом всіх юридичних процедур, а от приховане передбачає те, що працівників просять взяти неоплачувану відпустку.

Інколи приховане безробіття означає, що працівник дає згоду на неповний робочий день або неповний робочий тиждень, оскільки не може знайти іншу роботу з повною зайнятістю.

Діючі сьогодні державні програми з підтримки зайнятості не в змозі знизити темпи росту безробіття. Жінки і молоді люди - категорії зайнятих, які більше за інших постраждають від коронакризи.

Кількість відпрацьованих людино-годин у перші три місяці пандемії COVID-19 скоротилося в десять разів у порівнянні з першими трьома місяцями фінансової кризи дванадцятирічної давності.

Через пандемію коронавірусу багато підприємств були змушені на невизначений час припинити роботу. Ніхто точно не може сказати скільки триватиме коронакриза та які будуть наслідки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...