"Безвіз України з ЄС став серйозною проблемою для Кремля", - Бутусов

​Безвізовий режим з ЄС, який був введений для українців в червні 2017 року, створив передумови для того, щоб українці, які їдуть на заробітки за кордон, вважали за краще Європу Росії, що створило проблеми для останньої.

Таку точку зору висловив відомий журналіст Юрій Бутусов, який відзначив, що в умовах війни все менше наших співвітчизників хочуть їхати на заробітки в Росію, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

«Зараз основна міграція робочої сили з України спрямована в Європу», - зазначив він і додав, що це - велика проблема для російської економіки.

«Путін в цих умовах робить все для того, щоб відновити викачування людського ресурсу з України. Та й не тільки з України. Це відноситься і до трудової міграції з інших країн колишнього СРСР», - додав Юрій Бутусов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...