Біблійний цар теж має тішитись порівнянням? Однопартійці охарактеризували Юлію Тимошенко як "жінку з зовнішністю моделі і розумом Соломона"

Політики за відсутності відповідних інформаційних приводів намагаються не дати електорату забути про себе. Правда, виходить у них, м'яко кажучи, кострубато.

Так, бабусю (як в політичному, так і соціальному сенсі цього слова) Юлію Тимошенко її підлеглі з Харкова назвали "жінкою із зовнішністю моделі і розумом Соломона". А щоб ніхто в цьому не сумнівався, прикріпили відповідне (за їхніми поняттями) фото, передають Патріоти України.Ось до чого це? - запитують користувачі в мережі.

Відповіді на це питання не знайшлося ні у кого, втім, люди відзначили, що харківський партійний "прогин зарахований".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як дожити до 101 року: Американка-довгожителька розкрила секрет (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 8:50

У молодості вона стріляла з лука і займалася спортом, пережила Велику депресію і смерть коханого чоловіка. На святкування її 101-річчя зібралася вся велика родина: діти, онуки, правнуки і праправнуки. Мешканка американського штату Індіана Юніс Модлін з...

Відтворивши обличчя чоловіка, який жив 500 років тому, вченні були шоковані

вівторок, 11 серпень 2020, 8:24

За словами науковців, "в результатах немає ніяких сумнівів". Вчені створили тривимірну реконструкцію обличчя померлого 500 років тому чоловіка, скелет якого виявили в 1833 році, і були вражені - він виявився італійським художником Рафаелло Санті, відом...