Вчені виявили в Туреччині скарби, які перебували під водою. Їх вік сягає приблизно 4000 років. Артефакти виявлені під час дослідження корабельних аварій. Експерти відзначили, що серед них присутні предмети, що відносяться до бронзового віку, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Наукові співробітники працювали на території приморського міста Мугла Бозбурун. Згідно з попередніми даними, фахівцям вдалося виявити сліди мінойської цивілізації, яка мешкає в регіоні Мармаріс-Бозбурун. Колектив зайнявся вивченням виявлених предметів з метою отримання інформації про них. Спершу вони мають намір визначити їх значимість. Будуть проаналізовані чашки, кухонне приладдя, конічні судини і кераміка. За словами вчених, знахідки можна датувати бронзовим століттям (18 до н. е.). Скарби виявлені на глибині від 3 до 30 м.
Дана обставина навела експертів на думку, що кераміка, яку виробляли на острові Крит, скоріше за все прямувала на північ через острів Родос і півострів Бозбурун. Знахідка свідчить про те, що торговий шлях насправді існував. Варто додати, в Туреччині найчастіше вчені виявляють древні артефакти. Досить багато скарбів виявляють в Сіде. Даний напрямок часто привертає туристів, які цікавляться історією та археологією.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...