Білоруський футболіст - про "людей у погонах": "Наліт варварів без мізків і серця"

В білоруському суспільстві максимальна консолідація – всі ненавидять людей в масках і всіх людей у погонах.

Білоруський голкіпер Євген Костюкевич розповів про протестні акції, які проходять в Білорусі, передають Патріоти України з посиланням на Sport24.

"У нас в країні не залишилося тих, кого б не торкнулася ситуація останніх днів, –зазначив голкіпер. – Багато хто знає людей, яких побили, які у в'язниці чи померли. Просто всі відчули на собі весь цей безлад, ніхто вже не підбирає слів. Всі втомилися. Те, що відбувається в нашій країні, – це якийсь бандитизм, наліт варварів, у яких немає ні мізків, ні серця".

"Над людьми в тюрмах знущаються: жінок ґвалтують, мужиків б'ють до такого стану, що вони не знають, як їх звуть. Зараз в суспільстві максимальна консолідація – всі ненавидять людей в масках і, на жаль, всіх людей у погонах. Так, там є хороші хлопці. Є міліціонери, які завжди допомагають. У нашому місті багато з них заздалегідь попереджали: "Хлопці, потрібно зараз відійти. Їде ОМОН, вони будуть бити і звірствувати", – сказав Костюкевич.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...