Більше, ніж півмільйона на день, або Маятникова міграція: Скільки людей з передмість щодня в'їжджають до Києва

Найбільше людей до Києва прибуває з Броварів, Петропавлівської та Софіївської Борщагівки.

Також значна маятникова міграція спостерігається з Ірпеня, Вишневого, Гатного і Крюківщини. Інформацію про переміщення компанії "А+С Україна" надав один із мобільних операторів, передають Патріоти України з посиланням на ЕП.

Під час вивчення мобільності Києва за підтримки Світового банку в 2014 році експерти підрахували, що загалом до столиці з передмість в'їжджає близько 500 тисяч осіб. Зараз ця цифра може становити близько 700 тисяч, вважає директор "А+С Україна" Дмитро Беспалов.

У 2014 році півмільйона людей з передмість щодня в'їжджали до Києва
Він додав, що головною проблемою цих переміщень лишається транспортне сполучення. Пасажири на автотранспорті щодня стоять у заторах, а рухомий склад приміських електричок зношений на 90%. Потяги також мають великі інтервали руху та незручний графік.

Транспортний експерт Віктор Петрук вважає найбільш безперспективним напрямком Вишгород, куди веде одноколійна і неелектрифікована лінія. За його словами, сполучати Київ сучасною електричкою насамперед слід із Бояркою, Бучею та Броварами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...

З архіву ПУ. Скинути ядерну бомбу на вулкан: У Росії вигадали, як влаштувати пекельну помсту США

вівторок, 12 листопад 2019, 20:30

На думку експерта, якщо нанести удар по Йєллоустону і тихоокеанським розломам, «США і вся транснаціональна еліта будуть знищені». Президент Академії геополітичних проблем доктор військових наук Костянтин Сівков запропонував російській владі «оригінальн...