"Більш сприятливий момент знайти важко": "Пандемія коронавірусу прискорить відставку Путіна", - ексрозвідник

Якщо російські спецслужби навмисно занесли коронавірус в китайський Ухань, це стане шансом для "наступників" прибрати Путіна. Залишилося тільки звинуватити його в злодійстві.

Колишній радянський розвідник і однокурсник президента РФ по інституту КДБ Юрій Швець заявив, що пандемія коронавірусу COVID-19 може наблизити відхід Володимира Путіна з поста глави Кремля. Це може статися внаслідок звинувачення російського президента в умисному занесенні коронавіруса в Китай, щоб зняти себе відповідальність перед світом за спалах небезпечної пандемії, передають Патріоти України з посиланням на видання Гордон.

Якщо російські спецслужби навмисно занесли коронавірус в китайський Ухань, це стане шансом для "наступників" прибрати Путіна. "Ще місяць тому я висловив думку, що найближче оточення зливає Путіна і може імітувати "велику війну", щоб змістити його і заслужити прощення Вашингтона за всі "гріхи". А з коронавірусом і імітувати нічого не треба. Пандемія завдасть людству удар, який можна порівняти з обмеженою ядерною війною. Якщо спецслужби РФ цілеспрямовано занесли вірус в Ухань – це шанс для "наступників" прибрати Путіна. Залишилося тільки звинуватити його в злодійстві", – заявив Швець.

За його словами, такий сценарій цілком вірогідний, так як президент РФ "дістав усіх, за винятком, можливо, найближчого оточення". "Якщо, як стверджує професор Соловей, серед "наступників" Путіна є люди, захоплені месіанством, зараз для них саме час діяти. Більш сприятливий момент знайти важко", – зазначив колишній розвідник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...

З архіву ПУ. Російські ЗМІ пліткують про Софію Ротару та її молодого коханця

середа, 15 вересень 2021, 23:55

72-річній артистці приписують роман з колишнім солістом групи "Турбомода" і екс-коханим Тетяни Буланової Сашком Поповим, який молодший за неї на 33 роки. Московські глянцеві пліткарі у вересні 2020 року почали обговорювати особисте життя легендарної сп...