Більше отрути на голову народів світу: У РФ заявили про реєстрацію третьої власної вакцини від COVID-19

Вона, як і попередні дві, не пройшла третю фазу клінічних випробувань.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін заявив, що в РФ зареєстрували третю російську вакцину від коронавірусу «Ковівак», передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«Сьогодні фіксуємо, що зареєстрована третя вакцина «Ковівак», її розробив центр імені Чумакова. Уже в середині березня перші 120 тисяч доз будуть запущені в цивільний обіг», – йдеться у повідомленні.

Ця російська вакцина, як і попередні дві, не пройшла третю фазу клінічних випробувань.

Тільки після отримання реєстрації в Росії заплановане випробування на 3 тис. добровольців, паралельно вакцина буде надходити в цивільних обіг.

Відзначається, що «Ковівак» є цільновіріонною вакциною, тобто містить в собі цілий, але вбитий вірус Sars-Cov-2, а не його частини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...