"Більшість українців не готові": Епіфаній розповів, коли змінять дату святкування Різдва

Митрополит не бачить необхідності ставити на порядок денний це питання.

ПЦУ перенесе дату святкування Різдва і проведе реформу церковного календаря, коли українці будуть до цього готові. Про це заявив предстоятель Епіфаній на брифінгу за підсумками Собору ПЦУ, передають Патріоти України.

За словами Епіфанія, Православна церква України не проти того, щоб Різдво Христове святкувалося не 7 січня, а в інший день. Наприклад, однією з можливих дат він назвав 25 грудня, коли Різдво святкують католики.

Він підкреслив, що на сьогоднішній день більшість українців не готові до того, щоб дата святкування Різдва змінилася. На думку Епіфанія, особливо це стосується західної України.

“Тому ми будемо й далі вести просвітницьку роботу і коли побачимо, що абсолютна більшість православних християн готова до зміни календаря, ми проведемо календарну реформу”, – зазначив предстоятель ПЦУ.

Епіфаній додав, що не бачить необхідності ставити на порядок денний це питання, оскільки ПЦУ зараз “стає на ноги”. Разом із тим, він констатував, що східні регіони не висловлюють особливого протиріччя з приводу реформи церковного календаря.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте уважні! Як обманюють покупців у супермаркеті

вівторок, 19 січень 2021, 8:50

Просто будьте уважнішими в магазині, коли ваша рука в черговий раз потягнеться за товаром. Ключевое правило супермаркетов – не работать себе в убыток. Если вам предлагают два товара по цене одного или с существенной скидкой, не обольщайтесь. Один из пр...

Народні прикмети: Коли потрібно прибирати новорічну ялинку

вівторок, 19 січень 2021, 8:24

У наших предків одним з найголовніших православних свят було Хрещення. Вважалося, що в цей день необхідно було привести весь будинок в порядок, прибрати, а також "роздягнути" ялинку. Прибрати ялинку з дому, за прикметами, необхідно до Водохреща 19 січн...