Бізнес у Криму і чоловік-високопосадовець: Що відомо про майбутню народну обраницю, що перемогла на Вінниччині

У Вінницькій області в окрузі №14 перемогла кандидат від "Слуги народу" Ірина Борзова – донька продюсера шоу "Ліга сміху" і власниця бізнесу в окупованому Криму.

Ірина БорзоваЗгідно з попередніми результатами Центральної виборчої комісії, Борзова набрала 30,09%, випередивши найближчого конкурента майже на 16%, передають Патріоти України з посиланням на УП.

Кандидатці 36 років, у офіційній біографії на сайті ЦВК вона значиться фізичною особою-підприємцем. Має бізнес із постачання готової їжі, надання майна в оренду, організації різних заходів і розваг. У минулому році задекларувала 2,1 млн гривень. Також займається благодійною та громадською діяльністю.

Батько Борзової — Наум Баруля є одним із керівників гумористичного шоу "Ліга сміху", яке випускає студія "Квартал 95" разом із Drive Production, очолюваним Барулею. Ведучим шоу був Володимир Зеленський до обрання на пост президента.

Наум Баруля є власником кількох фірм, серед його партнерів значаться колишні бізнес-партнери і соратники Зеленського, зокрема, Тимур Міндич, Сергій і Борис Шефіри.

Також Баруля очолював українську філію "КВН" і досі значиться керівником двох українських підприємств ведучого Олександра Маслякова.

Разом із батьком Борзова володіє ТОВ "Профіль-Н", зареєстрованим у кримському Судаку. Компанія займається ресторанною діяльністю. Після окупації її перереєстрували як російську. Згідно з бухгалтерською звітністю "Профіль-Н", її прибуток на окупованих територіях із 2014 року постійно зростав. У 2017 році вона заплатила приблизно 275,4 тис. рублів податків і зборів.

Чоловік кандидата від "Слуги народу" — Сергій Борзов очолює Державне управління справами. У 2016 році журналісти дізналися, що ДУС виділило Борзовим квартиру площею 190 кв. м, незважаючи на забезпеченість сім'ї.

Згідно з декларацією Борзова за 2018 рік, подружжя досі користується цим житлом, а також має у власності або користуванні декілька будинків, квартир і автомобілів.

У своїй передвиборчій програмі жінка обіцяє у Верховній Раді займатися молодіжними ініціативами, соціальним підприємництвом і соціальною допомогою особам з інвалідністю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Тільки морально сліпа людина може цього не помічати": Як учені довели відсутність "рідства" між українцями і росіянами

понеділок, 21 жовтень 2019, 16:30

Росія здійснила велику помилку з огляду на власні інтереси. Вона вирила траншею, наповнену кров’ю, ненавистю та кривдою. Українці не дозволять росіянам називати себе братнім народом... Про це у своєму блозі пише екснардеп, заступник голови Спілки офіце...

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...