Протягом найближчих кількох років в Україні впроваджуватимуть технології блокчейн, застосовуватимуть її в державному управлінні та розвитку віртуальних активів. Також хочуть легалізувати майнінг та залучити до України міжнародні криптовалютні біржі.
Такі плани озвучили в Міністерстві цифрової трансформації під час зустрічі української блокчейн-спільноти, у якій взяли участь представники Мінцифри, Верховної Ради, профільних асоціацій, Офісу ефективного регулювання (BRDO), IT-фахівці, бізнесмени, передають
Патріоти України.
"У планах держави на наступні два-три роки: насамперед необхідно законодавчо визначити термінологію. Зокрема, шляхом внесення змін до закону "Про публічні реєстри" і схвалення цього документу; напрацювати компромісний варіант оподаткування у цій сфері; до літа наступного року імплементувати рекомендації Міжнародної групи з протидії відмиванню "брудних грошей" (ФАТФ); запровадити технологію блокчейн у державних реєстрах; легалізувати майнінг, залучити до України міжнародні криптовалютні біржі; унеможливити зловживання на ринку віртуальних активів; зробити Україну конкурентоспроможною на світовому ринку віртуальних активів, залучити до України іноземні компанії та інвесторів", - зазначили в Мінцифри.
У міністерстві додали, що "найближчим часом Мінцифра планує підписати меморандум із Міжфракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України Blockchain4Ukraine, що включає понад 50 депутатів, Блокчейн-асоціацією України (БАУ), Офісом ефективного регулювання (BRDO) та іншими. Мінцифра запрошує представників блокчейн-спільноти долучатися до цього співробітництва".
Нагадаємо, що згідно з положенням, Міністерство цифрової трансформації відповідає за формування та реалізацію державної політики у сфері ІТ-індустрії. Тому питання впровадження технології блокчейн, її застосування у державному управлінні та розвитку віртуальних активів визначили як надзвичайно нагальні для Мінцифри.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...