Скандального нардепа від "Слуги народу" Євгенія Брагара біля стін Верховної Ради помітили на незвичному, як для політика, автомобілі. Точніше номери у нього – незвичні, а саме польської реєстрації. Парламентар запевняє, що це, по суті, його перший автомобіль, передають Патріоти України з посиланням на Pavlovsky News
Придбав Брагар цю машину 2002 року випуску в листопаді 2020-го за 2 200 доларів. Щоправда, ще тисячу "зелених" вклав в її ремонт. Розпочав їздити на "євроблясі" нардеп із початку 2021 року. Але за якою схемою він купив авто та кого оформив – розповідати не став.
Як пояснив парламентар, це той автомобіль, на який йому вистачало грошей. Крім того, він є активним прихильником групи законопроєктів щодо активного розмитнення.
"Моя принципова позиція є такою: якщо ти відстоюєш інтереси людей – ти маєш жити, як вони", – наголосив "слуга народу".
Брагар додав, що минулого місяця він у Раді отримав 34,8 тисяч гривень.
"На парковку пропускають – я маю право на паркомісце та просто показую посвідчення. Але питання у робітників виникають. Для них це насправді – дивно, що заїжджає авто на європейській реєстрації. Вони не мають право вносити такі авто до списку – лише українська реєстрація. Але нардепа вони повинні пропустити. Виникає ситуація 50 на 50", – зауважив народний обранець.
Щодо поїздок Києвом, запевняє політик, у нього проблем немає. Але одного разу зупинили – закінчилося все добре, навіть не довелося показувати депутатське посвідчення. Крім того, був випадок, коли він перетинався з кортежем якогось посадовця – кого саме, не знає.
Брагар додав, що хоче розмитнення "евроблях" не вище ніж за 1 тисячу євро. Але зараз, за його словами, таку ініціативу завзято блокує нардеп від "Євросолідарності" Ніна Южаніна. Вона має велику вагу у профільному комітеті, зокрема й на "слуг народу". Саме тому це питання так довго розглядають у Раді.
"Вважаю, що треба дати автомобілям на іноземній реєстрації розмитнитися. Більше того, для певних категорій населення має бути пільгове розмитнення. Мовиться про учасників бойових дій, людей із інвалідністю, багатодітні сім'ї", – підкреслив він.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...